Služby

ZPĚT

Skupinová doprava po Evropě

Autobusová doprava po celé Evropě, od Říma až po Paříž. Zkušení řidiči Vás odvezou, kam si jen budete přát. Pohodlné autobusy s komfortní výbavou, jistě ocení každý, kdo miluje cestování.

Cestovaní po Evropě zajišťujeme autobusy s kapacitou 49 osob + dvě místa pro řidiče nebo minibusy pro 19 osob. Abychom mohli provozovat mezinárodní dopravu, musíme mít platnou EUROLICENCI, potvrzení o finanční způsobilosti dopravce a pojištění jak vozového parku, tak odpovědnosti. Rozhodli jsme se tyto dokumenty zveřejnit, abychom našim klientům jasně deklarovali, že máme veškerá potřebná povolení k provozování autobusové dopravy v pořádku. Všechny tyto dokumenty si můžete prohlédnout na stránce podmínky

Evropské okruhy jsou naší hlavní specializací a ročně převezeme stovky spokojených klientů.

Autobusy přistavíme na jakékoli místo. Často jízdy s klienty začínáme v Paříži, Amsterdamu, Berlíně, Vídni nebo Budapešti. Naši řidiči hovoří anglicky a vedeme je k tomu, aby se snažili vyjít klientům vstříc jak je to jen možné. To vše s podporou našeho dispečinku 24/7, který dohlíží na hladký průběh cesty a v případě potřeby, problému okamžitě řeší vzniklou situaci. Vaše poptávky, přání a dotazy odpovídáme co nejrychleji.