Služby

ZPĚT

Služební cesty s řidičem

Služba od dveří ke dveřím šetří čas i náklady. Objednáte si vůz, který Vás vyzvedne doma a doveze přesně na místo, které si zvolíte. Odpadají tedy cesty na letiště či nádraží, čekání na Váš let či vlak, odbavování a celní kontroly. Prostě se jen necháte vyzvednout, posadíte se a cesta může začít. Malé občerstvení jako pozornost pro Vás při každé objednané jízdě.

Cestování ze zadního sedadla vozu je sen … můžete pracovat, poslouchat hudbu, dívat se na utíkající krajinu venku nebo si pospat a dohnat tak třeba brzké vstávání. Cestovat můžete po Česku na nejrůznější místa, například na jednání, schůzku s obchodním partnerem, kontrolu Vaši pobočky. Vůz s řidičem na Vás po celou dobu čeká a je Vám k dispozici, nemusíte tedy spěchat, řešit v kolik hodin musíte schůzku ukončit a můžete se plně soustředit na svoji činnost.

Rovněž na cesty do zahraničí je tato služba velmi pohodlná a v některých destinacích dokonce i rychlejší než cesta letadlem. Například do Vídně, Bratislavy, Berlína, kde je nutné u letecké dopravy počítat s cestou na letiště, odbavením, čekáním na odlet, cestou z letiště.