Služby

ZPĚT

Letištní transfery

Pohodlný způsob cesty z letiště do Vašeho hotelu, bydliště či kanceláře. Řidič na Vás počká v příletové hale s Vašim jménem nebo logem společnosti. Pomůže Vám se zavazadly a doprovodí k vozu. Vyzkoušejte tuto službu a jistě si ji rychle oblíbíte.

Pokud někdo často cestuje, určitě ví, jak je dobré mít zajištěný vůz ihned po východu z celního prostoru. Zvláště pak, pokud je v dane zemi poprvé, nezná místní jazyk a nemá místní měnu na úhradu běžného taxi. Nabízíme Vám službu, která je cenově přijatelná a maximálně pohodlná.

Potřebujete zajistit odvoz Vašeho šéfa z letiště do kanceláře? Není nic jednoduššího než ho u nás zkrátka objednat. Pošlete nám datum, čas a číslo letu, kterým přiletí a náš řidič na něj počká v příletové hale s cedulkou se jménem nebo diskrétně s logem společnosti. Nabídne mu pomoc se zavazadlem a doprovodí k vozu. Na přání zajistíme malé občerstvení a cesta do centra Prahy může začít. Nepotřebujete ani hotovost, jízdy mohou být na fakturu nebo stačí uhradit platební kartou. Naše vozy jsou totiž vybaveny platebními terminály.

Samozřejmě, že stejnou službu poskytujeme i rodinám či menším skupinkám, kterým nabízíme naše velmi pohodlné a prostorné minivany, kam se vejde nevídané množství zavazadel. Vyzkoušejte nás, věříme, že budete spokojeni.