Služby

ZPĚT

Hromadné přesuny

Kongresy, eventy, firemní školení pro Vás na míru Vašim požadavkům. Naše zkušenosti v oboru Vám zaručí kvalitu, kterou při důležitých společenských akcích potřebujete. Na nás se můžete plně spolehnout. Zeptejte se na reference.

Zde jistě oceníte komplexnost naší společnosti Transfers365. Od nás můžete mít celou akci zajištěnou na klíč – vše od jednoho dodavatele. Každý kongres nebo event začíná příjezdem účastníků. Buď na letiště nebo na nádraží. Tady Vám nabídneme naše limuzíny a minivany, které zajistí individuální transfery do hotelu, kanceláře nebo místa konání akce. Rovněž velkokapacitní přeprava autobusy je pro nás samozřejmostí. V průběhu eventu převezeme jakýkoliv počet osob i po centru Prahy, kam můžou naše minibusy téměř bez omezení. Nemusíte se tak bát, že na večeři poblíž Karlova mostu nebo Staroměstského náměstí se Vaši klienti nedostanou.

V tomto odvětví máme značné zkušenosti i díky našemu členství v Prague Convention Bureau, které propaguje Prahu jako kongresovou destinaci a spolupráce to byla oboustranně velmi plodná a příjemná.

Díky našim partnerům máme prakticky neomezené možnosti, co se týká přepravované kapacity osob a přání klienta. Můžeme Vám zajistit – asistenci na letišti s logem Vaší společnosti, hostesky, luxusní vozy pro vrcholné vedení a managment, občerstvení do vozů i autobusů, speciální branding vozidel a další.