Služby

Inspirováni cestou, Vám níže nabízíme přehled našimi službami.

Skupinová doprava po EVROPĚ

Autobusová doprava po celé Evropě, od Říma až po Paříž. Zkušení řidiči Vás odvezou kam si jen budete přát. Pohodlné autobusy s komfortní výbavou, jistě ocení každý kdo miluje cestování.

Další info

Skupinová doprava po České republice

Team buildingové akce, školy v přírodě, výjezdní zasedání, cesty na lyže. Poznejte s námi krásu české země. Krkonoše, Šumavu, Moravu jiné kouty naší země, které stojí za to vidět.

Další info

Hromadné přesuny

Kongresy, eventy, firemní školení pro Vás na míru Vašim požadavkům. Naše zkušenosti v oboru Vám zaručí kvalitu, kterou při důležitých společenských akcí potřebujete. Na nás se můžete plně spolehnout. Zeptejte se na reference.

Další info

Letištní transfery

Pohodlný způsob cesty z letiště do Vašeho hotelu, bydliště či kanceláře. Řidič na Vás počká v příletové hale letiště s Vaším jménem nebo logem společnosti. Pomuže Vam se zavazdly a doprovodí k vozu. Vyzkoušejte tuto službu a jistě si ji rychle oblíbite.

Další info

Služební cesty s řidičem

Služba od dveří ke dveřím šetří čas i náklady. Objednáte si vůz, který Vás vyzvedne doma a doveze přesně na místo, které si zvolíte. Odpadají tedy cesty na letiště či nádraží, čekání na Váš let či vlak, odbavování a celní kontroly. Prostě se jen necháte vyzvednout, posadíte se a cesta může začít. Malé občerstvení jako pozornost pro Vás při každé objednané jízdě.

Další info

Ostatní služby

Sdělte nám svůj požadavek – děláme pro pro klienta maximum.

Další info