O nás

SOUČASNOST – charakterizuje čas, který se děje teď. Rozumíme potřebám klientů a snažíme se den co den aby, jsme je přesvědčili o tom, že stojí za to, se na nás spolehnout. Svěřit nám zakázku a nechat se postarat o zajištění cesty, která má svůj cil...

MINULOST – poučení. Zkušenosti, ať již dobré nebo špatné, které jsme získali v minulých letech nás posouvají dopředu. Poučili jsme se z chyb, které jsme udělali a díky tomu se můžeme zlepšovat a nabízet nejen kvalitnější servis pro naše zákazníky, ale i pro naše zaměstnance a obchodní partnery.

BUDOUCNOST – je vize, je plán. Chceme budovat a rozvíjet naše vztahy se zákazníky. Získávat nové klienty, kteří uvěří v kvalitu celého týmu Transfer365. Budovat silnou a perspektivní dopravní společnost, která bude mít uznáni a důvěru. Poskytování služeb je zodpovědná činnost, se kterou musí být zákazník spokojený, aby se mohl vracet. Víme, že nesmíme nic podcenit a u každé zakázky se snažíme, aby odešel spokojený zákazník, který nás doporučí dál. To je pro nás nejlepší reklama – nový klient na doporučení!

 

Reference

eventové společnosti tuzemské i zahraniční
Prague Convention Bureau, AMEX – Global Business Travel, MAXIN Praha, Fortissimo, Chateu Mcely,

obchodní společnosti české i mezinárodní
Deloitte, adidas, Hörmann Česká Republika s.r.o., FLIX Bus, J&T Bank

ambasády
US Embassy

ministerstva České republiky
Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo financí

cestovní kanceláře a agentury z celého světa
G2 TRAVEL, Tracoin Services Ltd., Czech Tourism, Europe Incoming Holdings Ltd, Kuoni, Globetrotters Travel & Tours, City Tours GmbH, Faniani

ostatní
International School of Prague, International Study Programms, ZŠ Kavčí Hory, ZŠ Jiřího z Poděbrad, SPŠ Textilní Praha 1, ČVUT, DGT Partners a.s.