O nás

SOUČASNOST – charakterizuje čas, který se děje teď. Rozumíme potřebám klientů a snažíme se den co den aby, jsme je přesvědčili o tom, že stojí za to, se na nás spolehnout. Svěřit nám zakázku a nechat se postarat o zajištění cesty, která má svůj cil...

MINULOST – poučení. Zkušenosti, ať již dobré nebo špatné, které jsme získali v minulých letech nás posouvají dopředu. Poučili jsme se z chyb, které jsme udělali a díky tomu se můžeme zlepšovat a nabízet nejen kvalitnější servis pro naše zákazníky, ale i pro naše zaměstnance a obchodní partnery.

BUDOUCNOST – je vize, je plán. Chceme budovat a rozvíjet naše vztahy se zákazníky. Získávat nové klienty, kteří uvěří v kvalitu celého týmu Transfer365. Budovat silnou a perspektivní dopravní společnost, která bude mít uznáni a důvěru. Poskytování služeb je zodpovědná činnost, se kterou musí být zákazník spokojený, aby se mohl vracet. Víme, že nesmíme nic podcenit a u každé zakázky se snažíme, aby odešel spokojený zákazník, který nás doporučí dál. To je pro nás nejlepší reklama – nový klient na doporučení!

Reference:

  • eventové společnosti tuzemské i zahraniční
  • obchodní společnosti české i mezinárodní
  • ambasády
  • ministerstva České republiky
  • cestovní kanceláře a agentury z celého světa